Як правильно цілуватись з дівчиною перший раз.

 Отже, нарешті, Ви наважилися запросити дівчину, яка подобається, на побачення.
Ура, вона погодилась! А що то за побачення без поцілунку?
   Перший поцілунок з дівчиною - це те, що може визначити  ваші подальші відносини. Якщо дівчина "погодилася" або не заперечувала, та їй сподобалося "цьоматися" з Вами, то, скоріше всього в майбутньому дівчина дозволить "щось більше". :)

jak-pravylno-ciluvatysja_1  Нижче наведені 9 порад, як правильно поцілувати дівчину перший раз, щоб вона з нетерпінням чекала наступної зустрічі.

 1.Якщо Ви бажаєте,  щоб перший поцілунок найбільше залишився в памяті дівчини, то спробуйте обминати людні місця. Переповнена дискотека, нічний клуб, гамір юрби відволікає увагу та "затирає" враження від поцілунку. Краще вибрати якесь спокійне, малолюдне місце, де ви можете без перешкод поспілкуватися разом.

Що на побаченнях хлопці ненавидять?

       Отже, ви познайомилися з хлопцем, домовилися про перше побачення (навіть мрієте на ньому перший раз поцілуватися). Про що розмовляти?
 Далі ми розкажемо про речі, які хлопці найбільш ненавидять при зустрічах з дівчіною.
 Отже:
   1. Ниття.
 Ніхто не любить людей, які постійно скиглять про свої невдачі, жаліються на якісь проблеми.
Памятайте, у Вас побачення, а не візіт до психотерапевта, і хлопець не "святий отець", щоб вислуховувати сповіді.
   2. Скарги на свою фігуру.
 Не потрібно постійно звертати увагу на недоліки своєї фігури, лаючи "проклятий" целюліт, калорійну їжу, неможливість займатися спортом.
   Таке часто буває, коли дівчина комплексує відносно своєї фізичної привабливості, та таким способом хоче зрозуміти відношення кавалера до цього всього.
Повірте, хлопець чудово все бачить, і якщо ви домовилися про зустріч, то його все влаштовує в зовнішності своєї обраниці ( це про Вас).
   3. Ревнощі.
Не потрібно уважно слідкувати, як дивиться Ваш хлопець на дівчат, які зустрічаються на прогулянці (навіть з Вами). Ніщо так не принижує чоловіка, як обмеження його вибору в своїх діях! Він не є Вашою власністю. Краще спробуйте стати найкращою дівчиною, яка тільки траплялась на його шляху.
  4.Занадто навязливе спілкування.
Ще одна проблема багатьох дівчат, які тільки починають спілкування з парубками. Ці дівчата вважають, що потрібно знати "кожен крок" партнера, бути в контакті цілодобово, постійно про щось розпитувати  - це нормально.
  Так от у відносинах з кавалером - це ненормально!
  Потрібно давати проміжки часу, щоб від Вас "відпочили". Не будьте навязливі, яким би сильним не було кохання, інакше обранець буде вважати себе "супермачо", "великим повелителем дівчат" та спробує перевірити це на інших.
А воно Вам потрібно?

Як зрозуміти чи подобаєтеся ви хлопцю .

   Перед тим, як правильно цілуватись, дівчат звичайно хвилює ще одне дуже-дуже важливе питання - а чи взагалі подобається вона хлопцю?
  Скажу відразу: немає стовідсоткового способу знати напевно, чи парубок кохає Вас, навіть якщо спитати його про це. Він може дати ухильну відповідь, або навіть сказати неправду, бо просто соромиться ( ми ведемо розмову про "нормальних" та вихованих хлопців, а не про тих, у кого дуже "пече у штанах").
  Але є декілька порад, за допомогою яких (та Вашого розуму та спостережливості) є можливість зрозуміти, чи дійсно подобаєтеся Ви хлопцю.

 1.Вивчить мову його тіла. Якщо він кохає, можна побачити, шо він дуже рідко повертається до Вас спиною, часто нахиляється до Вас, а також навіть компанії друзів постійно не зводить з Вас погляду.
 2.Очі. Якщо хлопець дуже соромязливий, при зоровому контакті "очі в очі" він швидко відводить погляд, але потім знову дивиться на Вас. Якщо він розповідає щось смішне в компанії друзів,якщо всі навкруги засміються, обранець обовязково подивиться на Вас, чи Ви смієтеся теж з усіма.Йому це дуже важливо - на майбутнє знати, як Ви реагуєте на його різноманітні вчинки.

Як відмовити хлопцю у поцілунку ?

  Знати, як правильно цілуватися, звичайно дуже важливо, але ж досить часто трапляється ситуація, (особливо якщо Ви гарнюсенькі,як найкраща квітка в райському садку) коли навпаки,  не хочете цілуватися з хлопцем, який не дуже подобається. Звичайно, якщо це відвертий волоцюга,відведи Боже, то поради, подані далі, в цьому випадку не допоможуть.
  А що ж робити, як культурно відмовити своєму однокласнику, товаришу по навчанню, роботі тощо, якщо він милий та хороший, але ... ну просто зараз не подобається? Ну не бажає душа зараз цілуватися з ним, і образити його теж ні до чого?
 Ось декілька простих та зрозумілих кроків, щоб натякнути на те, що Ви ще не зовсім готові з ним до поцілунку.
1. Спробуйте не поводити себе так, щоб хлопець невірно розумів Ваше бажання. Не загравайте до нього та не підтримуйте розмов про поцілунки.

Як перший раз поцілувати хлопця, який Вам подобається?

  Якщо пані схожа на більшість дівчат, які постійно хвилюються про те, як би справити гарне враження на хлопця, то ці поради про прший поцілунок саме для Вас!
  Більшість з нас не народилося з величезним хистом до поцілунків, тому декілька порад щодо першого поцілунку з коханим хлопцем додасть впевненості в Ваших діях.
  Отже, дозвольте почати з того, що якщо обранець "нормальний хлопець", то він також соромиться першим запропонувати поцілунок, боячись отримати відкоша. При всій зовнішній "суворості" молоді хлопці досить сильно переживають свої "обломи".
  Так що перша порада, дівчата, подобається занадто соромязливий хлопець: - беріть ініціативу в свої ніжні руки!
 Які кроки можуть прискорити такий жаданний перший "цмок"?
1.Спочатку деякий фізичний контакт між Вами (обнімання та держання за руки під час перегляду фільму, тощо ).
По реакції хлопця вже можна зрозуміти, його відношення до Вас. Привчіть його не "лякатися" присутності такої чарівної дівчини, як Ви, поруч з собою.
2.Запропонуйте з ним (хлопцем, звичайно) жартома поборюкатися на руках. Під час цього процесу ситуація може скластися так, що ваші обличчя опиняться рядом, і хлопець сам відважиться на поцілувати Вас перший.
3. Використовуйте мову. Розмовляйте, не мовчить, кажіть ніжні слова, натякайте , що Вам хотілося б більш близького знайомства з таким гарним парубком.
- "Який ти милий, мені з тобою дуже добре, ти гарний, мужній " - так далі і тому подібне. Слова це Ваша зброя, щоб досягти бажанного!

Величезне різноманіття поцілунків.

jak-ciluvatjsja.jpg
   Існує величезне різноманіття поцілунків, починаючи з дуже легкого "плямкання" і закінчуючи довгим і пристрасним поцілунком, від якого перехоплює подих. Це багатюща палітра всіляких дотиків губ і язика. Легкі, м'які і делікатні поцілунки чудово передають ніжність. Вони наповнюють найбільш щасливі дні нашого життя. Жадібні, ненаситні і затяжні - як не можна краще виражають неприборкану спалах бажання, що виникає після довгої розлуки або під впливом весни. Обпалюють, бурхливі і пристрасні - відзначають початок любовних відносин, коли загострені всі почуття і світ виблискує чудовим різноманіттям барв і відтінків.    Чуттєві і хтиві - прикрашають гри досвідчених коханців, які вирішили дістатися до самих вершин любовного мистецтва.

Як же правильно цілувати партнера?

Як же правильно цілувати партнера?
Можна лише злегка торкатися один одного губами, ніжно і витончено. Або притискатися міцніше. Або ж пристрасно упиватися в губи коханої людини. Рот при цьому може бути закритий. Або трохи відкритий. Або відкритий широко. Губи бувають м'якими і безвольними або, навпаки, напруженими і владними. Ними можна захоплювати верхню чи нижню губу партнера і смоктати її.
Язик теж може активно брати участь в поцілунку. Його кінчик може злегка лоскотати губи партнера або ніжно простежувати їх малюнок, затримуючись в куточках рота, дивовижно чутливих до пестощів. Осмілівши, він облизує улюблені губи, а потім проникає в рот і пестить його внутрішню поверхню, зуби і ясна. Іноді йому вдається піти далі, досліджуючи найпотаємніші куточки рота. Він ніжно торкається до неба, опускається на дно, погладжує внутрішню сторону зубів і ясен, ласкаво торкається до мови.

Як правильно цілуватися - вчимося разом.

    Шановні відвідувачі нашого сайту "Як правильно цілуватися"!

pocilunok     Існує величезне різноманіття поцілунків, починаючи з дуже легкого "плямкання" і закінчуючи довгим і пристрасним поцілунком, від якого перехоплює подих. Це багатюща палітра всіляких дотиків губ і язика, жестів тіла.
Одвічне питання: Як правильно цілуватися?
   Легкі, м'які і делікатні поцілунки чудово передають ніжність. Вони наповнюють найбільш щасливі дні нашого життя.   Жадібні, ненаситні і затяжні - мабудь найкраще  виражають неприборкану спалах бажання, що виникає після довгої розлуки або під впливом весни. Обпалюючі, бурхливі та пристрасні - відзначають початок любовних відносин, коли загострені всі почуття і світ виблискує чудовим різноманіттям барв і відтінків. Чуттєві і хтиві - прикрашають розваги досвідчених коханців, які вирішили дістатися до самих вершин любовного задоволення.