Як закохати в себе чоловіка

    Наступні поради для дівчат не будуть стосуватися того, як правильно цілуватися, але ці теми дуже взаємоповязані між собою.
  Як закохати в себе хлопця (чоловіка), який вже має деякий досвід в стосунках з жінкою?
 Отже, на якийсь вечірці, дискотеці, барі вам випала можливість познайомитися з чоловіком, який відповідає "критеріям" хлопця "вашої мрії.
   В свою чергу обранець не поспішає робити кроки назустріч "спільному коханню".
Що ж робити? Отруїтися, стрибнути з мосту чи втопитися у ванній?
Зрозуміло, що це буде дурнуватим вчинком.
 Краще "підняти хвоста пістолетом" і вперед, боротися за свій вибір, від якого можливо, буде залежати Ваше життя.
 1.Натякніть, що в ваших планах зараз немає бажання підтримувати тривалі відносини, але "коротенько" та палко покохатися не відмовились би.

Ця інформація з Ваши вуст трохи зменьшить пильність "мачо" та збудить у ньому бажання таки спробувати, яке ж то "палке" кохання з Вами.
Головне, що немає зазіхань на його "свободу", він вже почув...
2. Поки кавалер "втратив пильність" , полювання на нього тільки починається...
 Розмовляйте та вчиться слухати! Зараз це головна зброя дівчини - уміння почути потрібну інформацію.
Як і про що вести розмому з коханим?
Розмовляйте про все що бажаєте, але при цьому звертайте увагу, які теми його цікавлять.
Головне, щоб тема розмови була цікава не Вам ( Ви ж на полюванні на хлопця) .
Розмовляйте про нього, нехай розповідає про себе, а Ваше завдання на цьому етапі слухати з "роззявленим від захоплення ротом", вставляючи у відповідних місцях "ахи"та "охи", висловлюючи своє захоплення його вчинками.
3. Ставте питання таким чином, щоб відповіді обранця не були в стилі "ага" або "нє". Шукайте та "знаходьте" єдність інтересів.
Про себе людина (тим більш якщо нею ще й захоплюються), може розповідати цілу вічність.
4. Проаналізуйте отриману інформацію (чи не помилилися ви у своєму виборі "єдиного"). Подумайте на темами майбутьніх розмов, де б коханий хлопець виглядав у привабливому "світлі". Хваліть та "щиро захоплюйтесь" хлопцем!
5. Після декількох зустрічей у "досить відвертій" розмові поцікавитися його попереднім досвідом стосунків з жінками, причини розлучення, хто ініціатор  "розвалу" та інше.
 Якщо простіше,то потрібно дати чоловіку "сповідатися" і при цьому щиро пережити ті ж самі емоціі, які пережив він.
Зумійте "увійти в його душу" і відчути на все сказане. Це дуже важко зробити, але дуже важливо!
 Не треба "вставляти" свої жарти чи недоречні коментарі у розповідь коханного.  Уявіть себе "святим отцем" якому сповідаються грішники. Ви не суддя його вчинків, просто з співчуттям слухаєте та з розумінням ставитесь до всіх вчинків, які б безглуздими вони не були.
6. Після того як Вам було довірено вислухати "сповідь" - рівень довіри до Вас з боку  хлопця  зріс в декілька разів.
Дівчина, яка вміє не тільки "торохтіти", а з розумінням вислухати інших та тримати язика за зубами - велика рідкість в нашому житті. Згадайте своїх подружок - є серед них хоч одна така? Отж бо!
7.Використовуйте ще один прийом, який використовується психіатрами і психоаналітиками. Попросіть його говорити про
все, що приходить йому в голову. Цим способом можна з'ясувати несвідомі мотиви поведінки.    Нехай він говорить відверто і вільно, не перериваючись. Навіть якщо, на ваш погляд, його розповідь позбавлена логіки, - це не так.
 Для самого оповідача його висловлювання перебувають у емоційного зв'язку, і це дуже важливо для нього.
Постарайтеся цей зв'язок вловити - вам потім буде легше ним керувати.
Якщо бесіда застопориться або ваш співрозмовник зробить паузу, очікуючи вашої розповіді про себе, - розкажіть
який-небудь незначний епізод зі свого життя, наприклад, кумедний випадок, який стався з вами.
Основна тема розмови - ваш співрозмовник, але вам потрібно створити у нього ілюзію, що ви не тільки слухали, а й поговорили один про одного. Нехай доля ваших монологів буде становити менше однієї двадцятої. Не лізьте з розповідями про себе з власної ініціативи. Якщо він вас не розпитує, - значить, йому це не цікаво. Навіщож нав'язуватися з тим, що нецікаво тому, кого ви хочете собою зацікавити?! Розповідайте про себе тільки в
тому випадку, якщо чоловік вас сам розпитує.
Є чудовий спосіб підтримувати інтерес аудиторії до того, що ви говорите. Спосіб цей виражається всього одним словом: - коротше!
Ваш співрозмовник може говорити скільки завгодно, вам же слід бути "короткою" в своїх розмовах.
Потрібно продемонструвати, що ви теж відкриті, відверті, але ніяких подробиць. Відповівши, знову повертайте йому ініціативу в розмові.
Коли говорить він, - ви дізнаєтеся його потаємні думки, але якщо будете говорити ви, - може вийти зовсім не той ефект, якого ви очікуєте.
Жінкам часто хочеться відверто поговорити про свої любовні романи, та й похвалитися теж, щоб додати собі більше "значимості", справити враження і «довести» власну привабливість для сильної статі. Однак, розповідаючи про тих, кого ви любили, ви неусвідомлено переносите це почуття на співрозмовника.
Феномен перенесення універсальний для всіх! Не випадково жінки закохуються в першу ж зустріч, зустрівши зацікавленого слухача (насправді ж, цілком можливо, цей чоловік читав фахову літературу і знає про феномен перенесення!). Жінка ж вважає, що зустріла споріднену душу: «Він так мене розуміє!»

Любов зла, але «козлів» любити все ж не варто.
Якщо ви хочете завоювати цього чоловіка, то спогади і самоаналіз надайте йому одному. Зумівши уникнути розмов про власне минуле і не змагаючись з ним у відвертості, ви досягнете своєї мети.
Чи знаєте ви, чому чоловіки частенько одружуються на жінках, значно поступаються їм за інтелектом і соціальним статусом? Тому що ті дають їм можливість вести бесіду. Наприклад, жінка не впевнена, що стане цікавою співбесідницею. Або вона вважає, що лідером має бути чоловік. Нормальний чоловік не одружується на своїй секретарці через те, що та добре володіє сексуальною технікою, але він може в неї закохатися, якщо її розуму
вистачить на те, щоб мовчати і слухати.
Вам важливо дізнатися, хто входить в «десятку» найбільш значущих людей, які відіграли важливу роль в житті чоловіка, якому ви вирішили допомогти закохатися. Напевно на першому місці його мати. Це не означає, що він - типовий «Мамин синочок». Чоловік, занадто залежний від матері, - навряд чи гідний називатися справжнім чоловіком.
Але якщо він висловлюється про матір погано, - це повинно вас насторожити. У будь-якого нормального чоловіка особливе ставлення до матері. Найбільша любов на все життя - це любов до матері. Якщо його мати, на ваш погляд, негідна любові (наприклад, вона п'яничка або холодна, деспотична жінка), то я б не рекомендувала мати справу з таким чоловіком. Основа особистості кожної людини закладена в його дитинстві. Мають значення й умови його
виховання, і спадковість, і емоційний клімат в сім'ї. Чоловіки, які виросли без материнської ласки, - не вміють любити.
Якщо ваш обранець тепло відгукується про матір, розпитайте його докладно про неї, про його дитинство, як мама заохочувала його, як заспокоювала у важких ситуаціях, як доглядала, коли він хворів.
Для того, щоб викликати чоловіка на відвертість, частіше хваліть його. Навіть якщо він спочатку не дуже налаштований на сповідь, не відступайте, продовжуйте розпитувати, не втомлюючись повторювати, що він дуже цікава людина, єдиний у своєму роді, тому вам дуже цікаво все, що він розповідає. Якщо ви будете доброзичливі і сповнені співчуття, то він розкриє вам всі свої секрети. Ви дізнаєтеся, як він веде себе в різних ситуаціях (точно так само він буде вести себе і з вами!), чи є у нього амбіції, чи відчуває він почуття провини, смутку, неприязні, як йдуть у нього справи з почуттям власної гідності, яка його самооцінка. Його розповідь дасть вам можливістьоцінити його емоційність і його самого як особистість.
Якщо бесіда пройде в теплій, доброзичливій атмосфері, якщо вашому співрозмовнику буде легко говорити, він відкриє вам свою душу. Для чого це потрібно? По-перше, для феномена перенесення, а по-друге, для того, щоб ви його краще дізналися.
 З часом ви придбаєте досвід і певні навички і навчитеся керувати і бесідою, і ставленням до васчоловіків. «Закохати» в себе чоловіка, ви зрозумієте, як це насправді просто. При бажанні зможете практикувати цей метод і далі, якщо розлучитеся з цим партнером. Так що в будь-якому випадку цей тренінг вам стане в нагоді.
Справжня жінка повинна частіше міняти шанувальників і рукавички. Якщо з першим вам пощастило, частіше міняйте рукавички.
Проблема може бути з тим чоловіком, якому нічого вам розповісти - він нікого не любив, його життя було бідна в емоційному відношенні. Моя вам порада - не зв'язуйтеся з таким чоловіком!
На жаль, чоловіки, які відіграють «під Печоріна» - нібито розчаровані в житті і жінках, - дуже
привабливі для прекрасної статі. Кожна думає: «Він нікого не любив, бо не знайшов гідної, але я
розтоплю його холодність, він не зможе не відповісти на мою любов! ».
Насправді такі чоловіки просто нездатні любити, тому що збиткові в емоційному відношенні.
Запам'ятайте, милі дами, - емоційна холодність - це завжди патологія. Навіщо вам пов'язувати свою долю з психічно неповноцінним людиною?!
Так що якщо ви з'ясуєте, що ваш співрозмовник ніколи до вас не любив ні одну жінку, не поспішайте радіти.
Майже напевно він взагалі нездатний любити, тому не полюбить і вас.
Здатність любити - невід'ємна якість здорової психіки. Зв'язавши свою долю з емоційно "збитковою" людиною, ви будете нещасні.
Будь-який чоловік, який колись любив, здатний полюбити знову.  Якщо в його минулому були сильні пристрасті, бурхливі романи, -це той, хто вам потрібен. Якщо він здатний на високу амплітуду емоцій, значить, ваш майбутній роман буде на "високому" розпалі пристрастей.
  Але не все ж відразу. Наберіться терпіння. Звичайно, приємно, коли чоловік закохується у вас з першого погляду. Але якщо ви дбайливо виростите його любов, щедро присмачуючи грунт, зрошуючи похвалою і співпереживанням, - теж непогано.
Вчені з'ясували, що чоловікові для того, щоб розповісти про емоційну сторону свого життя, потрібно приблизно сто годин. Це не так багато, як може здатися на перший погляд. Адже протягом усього цього часу він вкладає у вас свої почуття. А результат перевершить всі очікування!
  Якщо ви хочете добитися свого, - навчіться розумно запитувати, уважно слухати і перестаньте говорити,коли нічого більше сказати.
  Жінки зазвичай вимагають від партнера відвертості, але роблять це зайве прямолінійно. Заявивши: «Розкажи мені все », - ви все тільки зіпсуєте. Він замкнеться, а якщо ви станете до нього приставати з розпитами, - у відповідь отримаєте роздратований відсіч. За це жінки звинувачують чоловіків в скритності. Проте в даному випадку немає провини сильної статі, винні самі жінки - вони не вміють викликати на відвертість чоловіка (навіть коханого!).
Якщо ви скажете подрузі: «Розкажи!», - Та з задоволенням поділиться з вами всіма подробицями своїх взаємин з чоловіком, коханцем. Деякі й без всяких прохань розкажуть все в деталях.
Але чоловіки влаштовані інакше. З дитинства їм вселяють, що справжній чоловік повинен бути стриманим, не показувати, що у нього на душі, не демонструвати емоцій, які свідчать про «слабкості». Найбільше кожен чоловік боїться, що його вважатимуть слабким (чим слабкіше він як особистість, тим більше цього боїться!).
 «Якщо я їй це розповім, вона вирішить, що я слабак», - думає він і вважає за краще тримати рот на замку. У чомусь сильна стать права. Жінка часом домагається відвертості зовсім не заради того, щоб співпереживати. Буває, що з духу протиріччя («Він щось приховує, але я неодмінно знайду!") Або з цікавості, або для того, щоб самоствердитися. Буває й так, що жінкою рухають благі спонукання, але дізнавшись якийсь факт, який не прикрашає її чоловіка, вона перестає його поважати.
   Саме цього й бояться чоловіки. Для них імідж, самоповага - понад усе. А ще вони бояться. що
жінки використовують їх одкровення як важіль тиску. («Я їй чесно розповів, а вона все перебрехала, переінакшила, а потім мене ж цим шантажувала! ").
Якби жінки завжди адекватно сприймали те, що говорять чоловіки, ті були б з ними набагато відвертіше.
 Навчившись мистецтва слухати, ви зможете домогтися емоційного відгуку від будь-якого чоловіка. заохочуйте його вести вільну розмову про події його життя, що мають емоційний зміст, слухайте його з інтересом і співпереживанням, - і поза всяким сумнівом, він буде ваш!
 Конфіденційність та співпереживання співрозмовника викликають прихильність до нього. Відбувається перенесення почуття любові, які він відчував до інших людей, - на вас, і це породжує глибоку прихильність, набагато більш міцну, ніж «любов з першого погляду».

 До речі, це перевірено на практиці дуже багатьма жінками!

Немає коментарів:

Дописати коментар