Як правильно цілуватися в перший раз?      Як правильно цілуватись в перший раз? Що ж такого треба зробити, щоб ваш перший поцілунок запам'ятався вам на все життя?
   Отже:
   Спочатку за все непотрібно соромитися. Звичайно, це дуже легко сказати, але перестати соромитися дуже не просто.
  Перша ознака закоханості - це запаморочення і слабкість у тілі, немов ви довго не спали. Але під час свого першого поцілунку, ви відчуєте невимовне задоволення і величезний кайф.     Спробуйте створити  обстановку в приміщенні романтичною і інтимною. Використовуйте свічки або тьмяне світло від лампи. Можна включити спокійну музику, яка не відволікатиме вас від спілкування.

  Перевірте своє дихання. Поганий запах з ротової порожнини може нанівець зіпсувати вам побачення. Навряд чи який-небудь дівчині сподобається поцілунок з запахами лука або тютюнового диму. Не обов'язково чистити зуби, можна просто використовувати жувальна гумку зі смаком м'яти, на крайній випадок можна використовувати яблуко або петрушку. Не хвилюйтеся, не думайте, що ваш партнер по поцілунку майстер цієї справи, і що  ви на його фоні опинитеся "трохи недотепою". Дуже часто обидва партнери нервують, думаючи що обранець / обраниця цілується краще, а насправді виявляється, обидва не впевнені в тому, що знають, як правильно цілуватися в перший раз. Під час поцілунку ведіть себе якомога більш жваво. Ніжно погладьте волосся партнера, доторкніться вухам, не залиште без уваги плечі і спину.
  Добавити сміливості можна і келихом  шампанського, але не перестарайтеся, будь ласка. Бо вигляд партнера, який після цього "їде в Ригу", закінчить ваші романтичні відносини назавжли! При повній згоді обох сторін!
  Після того як шок від першого поцілунку пройде, скажіть ніжні і приємні слова. Намагайтеся не мовчати під час поцілунку!
Постарайтеся розслабитися і отримати максимум задоволення. Тим самим ви зробите приємність і своєму партнеру. Напружені м'язи обличчя можуть відштовхнути вашого партнера, змусять думати, що він робить щось не вірно.
 Надалі практикуйте різні види поцілунків, не зациклюйтеся на одному. Багатьом чоловікам подобається так званий «французький» поцілунок. Але це не єдиний спосіб доставити масу задоволення від поцілунку вашому партнерові. Будьте винахідливими і не бійтеся експериментувати, якщо вашому партнерові щось не сподобається він обов'язково дасть вам це зрозуміти.
Чудово, як правильно цілуватися в перший раз дізналися, але як же дізнатися, чи готова дівчина до поцілунку чи ні? Швидше за все, дівчина сама дуже хоче цілуватися, просто вона чекає, коли ж ви наважитеся поцілувати її першим? Головна ознака того, що дівчина готова цілуватися - це її погляд. Якщо вона не намагається відвести погляд у бік - вона дає вам зрозуміти, що ви повинні її поцілувати, і зволікання смерті подібно.

 Жінки справедливо вважають, можна визначити характер чоловіка за поцілунком. Чи підійде він для того, щоб перейти з ним в більш близькі стосунки. Не бійтеся відкритися перед коханою людиною (але ж не зовсім) і за це ви отримаєте океан любові та задоволення.

Немає коментарів:

Дописати коментар